Доставка та повернення

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНІ

Відправлення замовлень по Києву та Україні здійснюється службою доставки Нова Пошта. Вартість доставки оплачується покупцем, відповідно до тарифів НП: https://novaposhta.ua/delivery

 

Служба доставки Нова Пошта надає 4 дні безкоштовного зберігання замовлення у відділенні. По закінченню цього терміну посилка автоматично надсилається назад в інтернет-магазин. Якщо покупець вчасно не забрав замовлення з відділення НП (і замовлення повернулося назад в інтернет-магазин), то повторна доставка замовлення здійснюється за рахунок покупця.

З огляду на ситуацію у східному регіоні, доставка по Луганській і Донецькій областях тимчасово недоступна. Доставка замовлень здійснюється тільки по Україні.

Накладений платіж

Можлива оплата замовлення при отриманні на НП - в загальну вартість доставки враховується 20 грн. + 2% від суми замовлення (страховка цілісності доставки і переказ коштів). Накладений платіж сплачується покупцем.

Самовивіз з магазинів E-SKFashion (FURLA)

Покупець може самостійно забрати зарезервований товар в одному з магазинів 8Bags (FURLA). По наявності конкретного товару в магазинах можна проконсультуватися з менеджером інтернет-магазину.

ВАЖЛИВО! На «самовивіз товару» з магазину умови доставки, прописані на сайті, не поширюються (якщо ви обрали «самовивіз товару» з магазину – послуги адресної доставки, а також доставки на відділення НП не надаються).